16-годишни девојчиња нападнале врсничка – ММС
ММС

Објавено на: 03/16/19 9:28 PM

16-годишни девојчиња нападнале врсничка

Мајка на 16-годишно девојче пријавила дека нејзината ќерка била физички нападната од страна на две нејзини врснички, соопшти полицијата.

Настанот се случил на вчера на на булеварот „Партизански Одреди”. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.