Пораснаа децата на Анџелина Џоли и Бред Пит – ММС
ММС

Објавено на: 03/2/19 9:03 AM

Пораснаа децата на Анџелина Џоли и Бред Пит

Сите шест деца на Џоли и Пит се појавија оваа недела на промоција на филмот на Нетфликс, “The Boy Who Harnessed the Wind.”

На црвениот тепих со својата мајка прошетаа Медокс, 17; Пакс, 15; Захара, 14; Шило, 12; и Нокс и Вивиен (10), сите од кои Џоли се дели со поранешниот сопруг Бред Пит.

Целото семејство со стилот на облекувањето беше совршено прилагодено според темата на филмот. Додека повеќето од децата се одлучиле за дводелни костими, Пакс и Шило носеа комплетни костуми. Сите од нив се облечени во нијанси на црна, сино и сива боја.