Лејди Гага одговори на шпекулациите – ММС
ММС

Објавено на: 02/28/19 3:42 PM

Лејди Гага одговори на шпекулациите

По оскаровската изведба на „Shallow“, не стивнаа шпекулациите околу наводната љубов и хемијата меѓу Лејди Гага и Бредли Купер. Гага конечно даде некаков одговор, за време на гостување во шоуто на Џими Кимел.