Адријана Лима раскина со турскиот писател по една и пол година – ММС
ММС

Објавено на: 01/22/19 6:13 PM

Адријана Лима раскина со турскиот писател по една и пол година

Славната манекенка Адријана Лима е повторно соло. По една и пол година врска, таа и турскиот писател Метин Хара одлучиле да ја прекинат врската, како што пренесуваат странските медиуми.

Целосната вест прочитајте ја тука