Клои Кардашијан ужива со ќерката – ММС
ММС

Објавено на: 01/21/19 3:30 PM

Клои Кардашијан ужива со ќерката

Клои Кардашијан ужива во посебните моменти со нејзината ќеркичка Тру. А дел од нив споделува и на социјалните мрежи. ОВДЕ погледнете го последното видео кое зрачи со позитивна и љубовна енергија.