Ешли Грам и нова доза бикини – ММС
ММС

Објавено на: 01/17/19 5:16 PM

Ешли Грам и нова доза бикини

Ешли Грам, која е позната по тоа што гордо ги носи облините и важи за еден од најпознатите plus size модели во светот, лансираше нова колекција на бикини. Што има меѓу новите парчиња, погледнете ОВДЕ.