Мајли Сајрус ги прекина шпекулациите за бременоста – ММС
ММС

Објавено на: 01/17/19 4:55 PM

Мајли Сајрус ги прекина шпекулациите за бременоста

Откако  Мајли Сајрус се омажи, медиумите постојано шушкаат дека таа е бремена. Таа избра интересен начин да им одговори дали се во право или не. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ.