Кеша го покажа вистинското лице – ММС
ММС

Објавено на: 01/17/19 4:07 PM

Кеша го покажа вистинското лице

Пејачката Кеша  вели дека решила да се сака себеси баш онаква каква што е, па токму затоа и на социјалните мрежи сподели фотографија без грам шминка на себе, каде што се гледаат сите пеги на нејзиното лице. Дел од фановите со воодушевување гледаат на нејзиниот потег. Како изгледа таа во најприродно издание, погледнете ОВДЕ.