Хали Бери танцува на дождот без градник – ММС
ММС

Објавено на: 01/16/19 3:13 PM

Хали Бери танцува на дождот без градник

Хали Бери објави фотографија на која танцува на дождот, во маичка, но без градник на себе. Фотографијата со која овојпат го привлече вниманието на социјалните мрежи, можете да ја погледнете ОВДЕ.