Мајли Сајрус си го отвори срцето на „Инстаграм“ – ММС
ММС

Објавено на: 01/15/19 2:51 PM

Мајли Сајрус си го отвори срцето на „Инстаграм“

Последниов период е посебно љубовен за Мајли Сајрус, која од неодамна му стана сопруга на човекот на нејзиниот живот, Лиам Хемсворт. Сакајќи да му го честита роденденот, таа си го отвори срцето на социјалните мрежи. Нејзината порака можете да ја прочитате ОВДЕ.