Деми Ловато во улога на деверуша – ММС
ММС

Објавено на: 01/15/19 2:42 PM

Деми Ловато во улога на деверуша

Пејачката Деми Ловато покажа дека е од оние кои ги ценат пријателствата кои траат уште од детството. Како изгледаше таа во улога на деверуша, на свадба на своја пријателка, можете да погледнете ОВДЕ.