Незапаметен грабеж во Италија: Со багери го отвориле блиндираното возило(Видео) – ММС
ММС

Објавено на: 01/3/19 12:20 PM

Незапаметен грабеж во Италија: Со багери го отвориле блиндираното возило(Видео)

Италијанската полиција вели дека крадците што ограбиле 2,3 милиони евра на автопат во јужна Италија користеле багери за да го отворат блиндираното возило што транспортирало пари.

Целата вест прочитајте ја ТУКА