Пит Дејвидсон ужива во сингл варијанта – ММС
ММС

Објавено на: 12/31/18 3:20 PM

Пит Дејвидсон ужива во сингл варијанта

Извор близок до поранешното момче и свршеник на Ариана Гранде, Пит Дејвидсон, вели дека тој ужива во сингл варијанта, односно откако е разделен од популарната пејачка. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ.