Кејт Аптон и постпородилната тежина – ММС
ММС

Објавено на: 12/31/18 3:09 PM

Кејт Аптон и постпородилната тежина

Одлично е тоа што во последно време се зголемува бројот на познати дами кои отворено зборуваат на тема постпородилна тежина, односно борба со килограмите по породувањето. Убавата Кејт Аптон е една од нив. Што има таа да каже на темава, прочитајте ОВДЕ.