Ким Кардашијан доби 14 милионски поклон од својот сопруг за Божиќ – ММС
ММС

Објавено на: 12/28/18 6:51 PM

Ким Кардашијан доби 14 милионски поклон од својот сопруг за Божиќ

41 годишниот рапер  Вест  ја изненади својата сакана со луксузен апартман во Мајами – потврди извор за Us Weekly.

TMZ објави дека двојката веќе подолго време бара место во Мајами, па музичарот одлучил да ја изненади ѕвездата на реалното шоу „Keeping Up With the Kardashians“ со апартман од 14 милиони долари.