Омилените филмови, книги и песни на Барак Обама – ММС
ММС

Објавено на: 12/28/18 6:07 PM

Омилените филмови, книги и песни на Барак Обама

Кога би го прашале поранешниот американски Претседател, Барак Обама, што од филмови, книги и песни би го издвоил како омилено во 2018. година, одговорот на прашањето можете да го најдете ОВДЕ.