Еди Марфи го покажа новородениот син – ММС
ММС

Објавено на: 12/27/18 3:34 PM

Еди Марфи го покажа новородениот син

Божиќ е време кога славните прават празнични семејни фотографии кои ги споделуваат со јавноста. На една таква, Еди Марфи го покажа својот тримесечен син. Можете да ја погледнете ОВДЕ.