Фото: 5 годишната ќерка на Ким Кардашијан избра црвен кармин за семејната слика за Божиќ – ММС
ММС

Објавено на: 12/27/18 2:56 PM

Фото: 5 годишната ќерка на Ким Кардашијан избра црвен кармин за семејната слика за Божиќ

Семејната фотографија на Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кајние Вест, изгледа навистина среќно. Оваа година имаат неодоливо друштво на нивните три дечиња. Петгодишна ќерка, North West, очигледно има нешто наследено од нејзината мајка. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ