Војвотката Меган Маркл открива кога ќе се породи – ММС
ММС

Објавено на: 12/27/18 2:21 PM

Војвотката Меган Маркл открива кога ќе се породи

Кралското семејство се спрема за новиот член од семејството.

Војвотката Меган откри кога ке се породи додека ги поздрави лугето што стоеја пред црквата Света Марија Магдалена во Сандрингем .Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ