Девојката на кошаркар во НБА-лигата се разголи(видео) – ММС
ММС

Објавено на: 12/25/18 6:05 PM

Девојката на кошаркар во НБА-лигата се разголи(видео)

Лука Дончиќ е главна приказна сезонава во НБА-лигата затоа што во дресот на Далас маверикс настапува неверојатно, иако ова е негова прва година.

Дончиќ беше трети пик на НБА-драфтот летово, а уште во првата сезона покажа дека станува збор за неверојатен кошаркар. Јавноста не може да верува дека Дончиќ е толку многу добар, а нема уште ниту 20 години.

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes 💃🏽🌹 Cheek by Lisca 👙

A post shared by A. GOLTES✨ (@anamariagoltes) on

Превземено од : supersport.mk