Фото: Кралското семејство изгледа совршено на Божиќната служба – ММС
ММС

Објавено на: 12/25/18 5:55 PM

Фото: Кралското семејство изгледа совршено на Божиќната служба

Кралски празник! Принцот Вилијам, Војвотката Кејт, Принцот Хари и Војвотката Меган имаат многу да бидат благодарни оваа година и изгледаа среќни колку што можеа додека одеа едни покрај други  на нивната прошетка до божиќна маса на Света Марија Магдалена во Сандрингем.