Кристен Стјуарт и Стела Максвел се разделија – ММС
ММС

Објавено на: 12/21/18 6:16 PM

Кристен Стјуарт и Стела Максвел се разделија

Официјално  Кристен Стјуарт и Стела Максвел се разделија пред околу еден месец – изјави извор за Us Weekly .

Изворот додава: “Стела и Кристен се’ уште делат еден тон пријатели и се однесуваат пријателски меѓусебно”.

Инаку, последен пат парот беше виден заедно во октомври на аеродромот во Амстердам.