Клои Кардашијан се врати во форма по породувањето – ММС
ММС

Објавено на: 12/21/18 4:53 PM

Клои Кардашијан се врати во форма по породувањето

Откако во април стана мајка, Клои Кардашијан е посветена на враќање во топ форма. А „борбата“ и резултатите редовно ги споделува со своите фанови на социјалните мрежи. Овој пат тоа го стори со неколку нови фотографии, кои можете да ги погледнете ОВДЕ.