Радовишанец пронајден мртов во неговиот дом – ММС
ММС

Објавено на: 12/21/18 2:33 PM

Радовишанец пронајден мртов во неговиот дом

Утринава во полицијата било пријавено дека бил пронајден починат маж во неговиот дом во Радовиш.

Од СВР Струмица ја потврдија веста и информираат дека според досегашните сознанија не станува збор за убиство.

Засега не се соопштува идентитетот на починатиот.

Полицијата во присуство на јавен обвинител врши увид на местото.

 

Превземено од: Макфакс