Свадба на повидок кај семејството Кардашијан – ММС
ММС

Објавено на: 12/20/18 3:44 PM

Свадба на повидок кај семејството Кардашијан

Кога се Кардашијанс во прашање, нештата не одат секогаш според можеби очекуваниот редослед. А изненадувањата се секогаш „на менито“. Во тоа име, Тревис Скот ќе потврди дека наскоро може да изненандат со свадба. Деталите околу потенцијалното запросување на Кајли Џенер, прочитајте ОВДЕ.