Хобито на Меган Маркл добива на актуелност – ММС
ММС

Објавено на: 12/20/18 3:16 PM

Хобито на Меган Маркл добива на актуелност

Што и да направи Меган Маркл брзо станува хит. Па така, не е чудо што се зголемува итересот за калиграфија откако таа откри дека тоа е нејзино хоби. Повеќе детали, дознајте ОВДЕ.