Ариана Гранде ја воодушеви публиката во „The Tonight Show“ – ММС
ММС

Објавено на: 12/20/18 5:30 PM

Ариана Гранде ја воодушеви публиката во „The Tonight Show“

Номинирана Греми пејачка Ариана Гранде  воодушевува ширум светот со нејзината нова песна „Imagine“,пеејки ги сите високи ноти прекрасно во шоуто

„Ариана Гранде стоеше пред луѓето и ги погоди СИТЕ тонови  пеејки ја „Imagine“ во живо и потоа само застана, и се насмеа“-изјавија нејзините фанови на твитер.