Деца и мобилни: Има простор за паника! – ММС
ММС

Објавено на: 12/19/18 1:23 PM

Деца и мобилни: Има простор за паника!

Родителите кои се грижат дека нивните деца поминуваат премногу време на мобилен телефон, навистина има зошто да бидат загрижени. Последните истражувања велат дека има простор за паника. Повеќе на темава, прочитајте ОВДЕ.