Пит Дејвидсон мисли дека никому не му е гајле дали е жив или мртов – ММС
ММС

Објавено на: 12/19/18 1:13 PM

Пит Дејвидсон мисли дека никому не му е гајле дали е жив или мртов

Поранешното момче на Аријана Гранде, Пит Дејвидсон, деновиве е во фокусот на вниманието откако на Инстаграм објави загрижувачка порака дека повеќе не сака да живее на оваа планета, а потоа и го избриша профилот. Што му се случува сега, наводно знае извор близок до него кој тврди дека Дејвидсон мисли оти никому не му е гајле дали е жив или мртов. Повеќе за ова, прочитајте ОВДЕ.