Кортни Кардашијан ја прифаќа новата девојка на поранешниот сопруг – ММС
ММС

Објавено на: 12/19/18 12:40 PM

Кортни Кардашијан ја прифаќа новата девојка на поранешниот сопруг

Кога станува збор за животот на славните, секогаш постои некој извор кој е „близок“ до семејството. Еден таков, вели дека Кортни Кардашијан, некако се помирува и ја прифаќа новата девојка на нејзината поранешна љубов Скот. Повеќе детали, ќе најдете ОВДЕ.

LAS VEGAS, NV – MAY 23: Television personalities Scott Disick (L) and Kourtney Kardashian arrive at his birthday celebration at 1 OAK Nightclub at The Mirage Hotel & Casino on May 23, 2015 in Las Vegas, Nevada. (Photo by David Becker/WireImage)