Како Бред Пит го прослави роденденот – ММС
ММС

Објавено на: 12/19/18 10:58 AM

Како Бред Пит го прослави роденденот

Популарниот актер Бред Пит има доволно пари да си организира екстра скап и исклучително луксузен роденден, но за среќа, има и нешто кое со пари не се купува. Па затоа решил 55. роденден да го прослави во најубаво друштво – со своите деца! Повеќе околу ова, прочитајте ОВДЕ.