Криси Тајген: „Зошто ги бришете стриите?“ – ММС
ММС

Објавено на: 12/18/18 3:34 PM

Криси Тајген: „Зошто ги бришете стриите?“

Манекенката Криси Тајген, позната и како сопругата на пејачот Џон Леџенд е веројатно една од најреалните во светскиот шоу бизнис кога станува збор за прифаќање на промените на телото во бременоста и оние кои доаѓаат по породувањето. Па така, има свој цврст став за постоењето односно „бришењето“ на стриите. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ.