Зошто Мурињо си даде оставка од Манчестер Јунајтед – ММС
ММС

Објавено на: 12/18/18 2:38 PM

Зошто Мурињо си даде оставка од Манчестер Јунајтед

Манчестер Јунајтед во осминафиналето од Лига на шампиони за противник ќе го има Пари Сен Жермен. На моментот од ждрепката Жозе сфатил дека Смолинг и другите дрвца ќе треба да се бркаат со ѕверките на ПСЖ.