Запросената Георгина со нова фотографија ги воодушеви фановите – ММС
ММС

Објавено на: 11/19/18 9:21 AM

Запросената Георгина со нова фотографија ги воодушеви фановите

Девојката на Кристијано Роалдо од неодамна стана и негова вереница и личност која ќе има чест да стане идна сопруга на петкратниот најдобар фудбалер на светот.

Со обзир дека се работи за многу атрактивна Шпанка, а покрај тоа и девојка на Роналдо, нејзиниот профил на Инстаграм ја следат скоро осум милиони луѓе, а Георгина е активна, па често споделува фотографии како од неа така и од нејзината фамилија.

Таа објави нова фотографија од Торино, каде што од летово се преселија со нејзиниот свршеник, а фановите веднаш забележаа дека се работи за екстремно кратка маичка, која веројатно е една од причините да добие скоро милион лајкови.

 

Извор: supersport.mk