(Видео) Ставете го во уста и цицајте! Инфлуенсерките полудеа по предмет од 200 денари! – ММС
ММС

Објавено на: 04/5/22 11:00 PM

(Видео) Ставете го во уста и цицајте! Инфлуенсерките полудеа по предмет од 200 денари!

Повремено, жените од светот на модата и убавината лудуваат по препарати и апарати кои на прв поглед тешко се разбираат за што служат или како се користат. Еден од најпознатите инфлуенсери за „убавина“ е Худа Катан, која реши да го испроба уредот по кој моментално „лудуваат“ сите трендсетерки.

Станува збор за мал силиконски предмет кој служи за зајакнување на мускулите на лицето и отстранување на брадата, што Худа го објасни во видеото.

„Стави го вака во устата, а потоа само цицај“, рече таа, пробувајќи ја играчката која чини околу 200 денари, а потоа ги сподели своите впечатоци:

„Чувствувам дека ми ја стега вилицата. Изгледа дека делува, но јас“ не сум сигурна.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HUDA KATTAN (@hudabeauty)

извор: Mondo.rs

фото: принтскрин