(Видео) Еее, јас кога “шамарав“ на емисии, каде беше Вил Смит – И актерот Бранко Ѓуриќ Ѓуро тепал водители – ММС
ММС

Објавено на: 03/29/22 8:00 PM

(Видео) Еее, јас кога “шамарав“ на емисии, каде беше Вил Смит – И актерот Бранко Ѓуриќ Ѓуро тепал водители

Последните Оскари паднаа во сенка на скандалот што се случи кога Вил Смит му удри шлаканица на комичарот и водител Крис Рок.

Смит му се извини на Рок, а сега поддршка за актерот кој го осуди „пола свет“ стигна и од актерот Бранко Ѓуриќ Ѓуро, кој откри дека и тој  „шамарал на емисии“.

“Кога им удрив шлаканица на емисиите. Беше друго време. Браво за Вил Смит! Овој вашиот навистина го заслужи тоа”, напиша актерот со придружното видео од гостувањето на словенечката телевизија.

На видеото се гледа како гостинот го напаѓа и намерно го провоцира, а потоа и моментот кога Ѓура станува и го удира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by branko djuric (@branko_djuric_djuro)

извор: Инстаграм

фото: