Ме отпуштија од банка и решив да снимам порно-филмови, вели Деметри Симстуд креатор на сајтот OnlyFans – ММС
ММС

Објавено на: 03/24/22 10:00 PM

Ме отпуштија од банка и решив да снимам порно-филмови, вели Деметри Симстуд креатор на сајтот OnlyFans

Деметри Симстуд, креаторот на британскиот сајт OnlyFans, денес е порно ѕвезда и во овој бизнис се занимава повеќе од 20 години. Инаку, Деметри работел во банка, а кога го отпуштиле му паднала луда идеја.

Работел како финансиски советник во јапонска банка во Лондон, но го полудел фактот што во просек на работа поминувал од 6 до 20 часа. Деметри се занимаваше со манекенство надвор од банкарството, а кога беше отпуштен во 2001 година, неговиот агент имал необична понуда.

„Мојот тогашен агент, кој ми најде работа во манекенство, ми рече: „Не ти пречи речиси да се фотографираш себеси, дали си размислувал да снимаш порно филмови ако не сакаш да се вратиш во банка? “, рече Деметри, кој сега има 49 години и додаде:

“Навистина никогаш не размислував за тоа, но ме испрати на кастингот. Немав поим што да очекувам. Ова е вистинска приказна за тоа како влегов во порно индустријата. Можеби звучи смешно, но тоа е така. “, рече Деметри.

Овој целосно изборен кастинг го направи Деметриус порно ѕвезда, а не крие дека татко му го нарекол проститутка, додека мајка му, како што вели, се гордеела со него.

„Дојдов во една мала куќа на периферијата на Јужен Лондон, а потоа една девојка ми ја отвори вратата. Тоа беше нејзиниот подарок, без екипата за снимање, таа имаше поставено веб-камера и луѓето всушност даваа упатства во живо“, потсети.

“Бев во спалната соба на таа девојка и само ги следев упатствата што ми ги кажаа. Требаше да откријат дали можам да работам под притисок. Бев таму цела ноќ, осум часа, и доживеав оргазам седум пати, буквално. Не знаев што се очекува од мене, ниту какви се правилата. После тоа, морав да спијам една недела бидејќи бев скршен“, објасни Деметри.

„Подоцна дознав дека аудицијата беше само за да видам три работи: дали можам да добијам ерекција, дали можам да направам три или четири пози пред камера и дали можам да доживеам оргазам. Тоа не требаше да биде маратон секс, рече дека никогаш не слушнал некој да го прави тоа“, изјави актерот.

„Доброто е што поради тоа преку ноќ станав легенда. Јас бев типот што доживеа оргазам седум пати, па многу брзо ме ангажираа за други снимки. Првите три месеци работев секој ден, а потоа ми праќаа јас во Америка за да работам. Така почнав во оваа индустрија“, изјави Деметри.

Тој денеска е во врска со колешката, порно актерката Џес Вест. Актерот истакнува дека неговата девојка ја нарекуваат „проститутка“ затоа што се занимава со овој бизнис, а тој е „легенда“.

извор: Dailystar.co.uk

фото: Twitter/Dailystar.co.uk