(Видео) Брена на пазар со најскапиот автомобил по магденос и јагоди и сирење – ММС
ММС

Објавено на: 03/17/22 9:19 AM

(Видео) Брена на пазар со најскапиот автомобил по магденос и јагоди и сирење

Популарната пејачка Лепа Брена кога не е на некоја светска дестинација живее нормален живот.

Новинарите од емисијата „Папарацо лов“ ја снимале како Брена, како што велат, со својот најскап автомобил од возниот парк што го поседува, заминала на пазар.

Брена, како домаќинка, била да купи магденос, јагоди, сирење и се што е потребно за дома.

Погледнете во видеото како пазарува Брена: