Јас не копирам, само грабам – Цеца и Анастасија во ист стајлинг со исти чизми – ММС
ММС

Објавено на: 02/24/22 9:00 PM

Јас не копирам, само грабам – Цеца и Анастасија во ист стајлинг со исти чизми

Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена направи хаос на снимањето на шоуто на „Ѕвездите на Гранд, кога во студио се појави во црн, мини фустан и секси чизми од 1.500 евра.

Истата вечер во шоуто на Огњен Амиџиќ се појави нејзината ќерка, пејачката Анастасија Ражнатовиќ, која откри „дека нејзината мајка ја копирала“ бидејќи носела чизми кои и ги купила истиот ден. Сега Цеца се огласи и рече:

-Анастасија не се расправаше, ми беше многу смешно бидејќи кога ги виде фотографиите рече: „Па, одлично ми го соблече стајлингот“, реков: „Мајко, не знаев“. Тоа е кога ќе имате две јавни личности дома, па ви се случуваат такви работи“, одговори Ражнатовиќ, па се пошегува дека го копирала.

„Не копирам, туку допирам!“.

Извор: Мондо.рс