Тања Савиќ во Америка гази на долари – На настап доби брдо бакшиш, пари летаат на сите страни – ММС
ММС

Објавено на: 02/19/22 12:50 PM

Тања Савиќ во Америка гази на долари – На настап доби брдо бакшиш, пари летаат на сите страни

Пејачката Тања Савиќ е на турнеја во Америка, а снимките од нејзиниот настап ги заинтригираа сите.

Тања покажа колку ужива на другиот континент далеку од сите проблеми и скандали.

Таа сега објави нови фотографии и снимки од настапот, а судејќи по доларите кои се насекаде околу неа, оваа турнеја и се исплатеше на Савиќ. Банкнотите само летаат, а на подот има куп со пари кои Тања ја газеше.

Неодамна до домашните медиуми стигна информација дека Станивуковиќ наводно планира свадба со Савиќ на лето. Таа неодамна сними букет во спална соба во Флорида, составен од кадифни играчки и цвеќиња.

Извор: Курир.рс