Со фотографија како седи на вц школка, Мадона порача – „Конечно ги ставам во ред моите глупости“ – ММС
ММС

Објавено на: 02/18/22 2:04 PM

Со фотографија како седи на вц школка, Мадона порача – „Конечно ги ставам во ред моите глупости“

Иако безброј пати била мета на провокации поради сликите кои ги објавува на својот Инстаграм, Мадона успеала уште еднаш да ги шокира своите следбеници.

Откако претера со средувањето слики, покажувајќи го силиконскиот задник во емисијата, но и поради бројните пластични операции се најде во центарот за коментари, познатата пејачка замина чекор понатаму и сподели фотографија од тоалет.

Судејќи по описот на сликата, Мадона очигледно сакала да ги насмее своите придружници, но овој пат не успеала, па наишла на неубави коментари.

„Конечно ги ставам во ред соништата!“, напиша таа, а потоа следеа реакции:

„Колку години имаш?“, „Баба“, „Однесување 12 години“, „Чудно“, „Ова е премногу“, беа само некои од нив.

Преземено од:https://mondo.rs/
Фото: Insagram