Мислат дека сум страшна – Сака да го има најголемиот задник во светот, но нема момче седум години – ММС
ММС

Објавено на: 02/16/22 10:28 PM

Мислат дека сум страшна – Сака да го има најголемиот задник во светот, но нема момче седум години

Фанатичната обожавателка на пластична хирургија од Шведска, Наташа Краун, изјавила дека нејзината страст за зголемување на задникот ја прави несреќна во љубовта.

Жената која сака да го има „најголемиот задник на светот“ открива дека е сингл веќе седум години бидејќи мажите ја сметаат за „страшна“. Швеѓанката Наташа Краун вели дека операциите на задникот ги плашат мажите. Тој сака да го собори светскиот рекорд и се подготвува за шестата операција.

 

Фанатична обожавателка на пластична хирургија раскажа како нејзината љубов кон зголемувањето на задникот ја направила несреќна во љубовта. Наташа неодамна се појави во шоуто на YouTube „Hooked on the Look“, за да оди на состанок слепо и се надеваше дека ќе ја израдува потенцијалната љубов на животот со нејзиниот екстремен изглед и личност. Инфлуенсерката која има повеќе од два милиони следбеници на Инстаграм откри дека е сама неколку години, а својот несреќен љубовен живот им го препиша на мажите кои се плашат од неа.

– Мојата последна врска беше пред седум години. Јас сум прилично екстремна, па мислам дека луѓето се плашат од мене. За мажите, тоа е страшно. Тие ја добиваат мојата личност, потоа моето тело и потоа сè друго згора на тоа. Тоа е премногу, вели таа. Таа не е од оние кои се задоволуваат со просечност, па Наташа не планира да ги прекине модификациите на телото во блиска иднина, пренесува „Daily Mail“.

 

– Ќе го имам најголемиот задник на светот. Тоа е мојата цел и ќе ја постигнам. На 20 години ја направив првата операција, а последното бразилско подигнување на задникот го направив пред еден месец и тоа беше петта. А наскоро ќе имам и шеста – изјавила таа. Зборувајќи за огромниот трошок од опсесијата со задникот, Наташа објасни како троши околу милион куни на операција.

 

Со учеството на слепо на состанок во шоуто, нејзиниот партнер призна дека бил „шокиран“ од неа. „Никогаш не сум видел личност позната по тоа што го има најголемиот задник на светот“, рече тој и ја опиша Наташа како градска девојка, а себеси како момче од мал град, и заклучи дека тие се пар од „два различни света“. . Но, за среќа на Наташа, ниту таа не ја почувствува искрата. „Разбирам, тоа е премногу за него, тешко е да се поднесе целата дебелина, сите кривини на вистинските места“, вели тој.

Извор: 24сата.хр