Ријана во смел стајлинг го покажа трудничкиот стомак – ММС
ММС

Објавено на: 02/12/22 10:26 PM

Ријана во смел стајлинг го покажа трудничкиот стомак

Откако на прошетка во Њујорк откри дека очекува ново засилување со раперот A$AP Rocky, стилската икона од Барбадос продолжува да реди впечатливи, труднички изданија
Идната мајка и милијардерка, според еминентниот Форбс, очекувано привлекла посебно внимание во промовирањето на нејзината линија козметички производи Fenty Skin.
Во придружба на својот 33-годишен партнер, Ријана позираше пред насобраните фоторепортери во смејл стајлинг кој и овој пат го стави во фокус нејзиниот растечки, труднички стомак.

фото: Инстраграм