(ВИДЕО) Обожавателка се качила на сцената за да го прегрне пејачот, а тој ја опцул – ММС
ММС

Објавено на: 10/27/21 4:24 PM

(ВИДЕО) Обожавателка се качила на сцената за да го прегрне пејачот, а тој ја опцул

Обожавателка која се обиде да се качи на сцената на концертот на „Maroon 5“ и да го прегрне фронтменот Адам Левин, тврди дека е разочарана од неговата реакција и однесување.

Додека Адам ја пееше песната „Sunday Morning“ на сцената, една обожавателка која се качи на сцената му пријде доволно блиску за да го допре, пред обезбедувањето да ја исфрли од бината.

Левин потоа фрустрирано пцуел и отишол на другиот крај од бината, а целата ситуација ја снимила камерата.

Видеото е објавено на TikTok, а досега го погледнале речиси девет милиони корисници.

„Бидејќи им го должи својот успех на фановите, треба да се однесува подобро“, „Треба да научи да биде учтив“, се дел од коментарите под видеото.

 

@luispenaloza9525 Adam Levine was a whole mood yesterday💀 #Fyp #ForYou #Maroon5 #AdamLevine #Hollywood #HollywoodBowl ♬ Sunday Morning – Maroon 5

Извор: Нова.рс