Сопруга го пробола сопругот во стомак – ММС
ММС

Објавено на: 08/9/18 11:56 AM

Сопруга го пробола сопругот во стомак

Вчеравечер во штипската полиција А.А. (48) од с.Милино пријавил дека со нож бил прободен во пределот на стомакот од страна на неговата сопруга Е.А.. Тој бил пренесен во Медицинскиот центар Велес каде му била извршена хируршка интервенција. Се преземаат мерки за расчистување на настанот, соопшти МВР.

Засега нема детали околу позадината на овој случај.