Рози Хантингтон и Џејсон Статам на премиерата на филмот „The Meg“(фото) – ММС
ММС

Објавено на: 08/9/18 8:19 AM

Рози Хантингтон и Џејсон Статам на премиерата на филмот „The Meg“(фото)

Џејсон(51) и неговата вереница Рози Хантингтон (31) го оставија едно годишниот син дома за премиерата во Холивуд.

Моделот воодушевуваше во прекрасниот црн фустан,а Џејсон се пошегува дека сака да го земе и неговиот син на премиерата на филмот кој што е со ајкула.

 

Rosie Huntington-Whiteley Shares Adorable BTS Photos of Her Son Ahead of 'Dads Movie Premiere'

https://www.instagram.com/p/BmMerekHRrW/?hl=en&taken-by=rosiehw

Credit: Rosie Huntington-Whiteley/Instagram