Леонардо Ди Каприо и Камила Мороне нуркаат на италијанскиот одмор заедно(фото) – ММС
ММС

Објавено на: 08/8/18 11:54 AM

Леонардо Ди Каприо и Камила Мороне нуркаат на италијанскиот одмор заедно(фото)

43-годишниот актер-освојувач и 21-годишниот модел и актерка уживаат на сонцето од понеделникот (6-ти август) во Нерано, Италија.

Среќната двојка уживаше во нуркање заедно пред да се качи на брод со пријателите. Камила изгледаше жешко во бикини со животински отпечатоци .