Сергеј ја покажа својата „девојка од 100 милиони долари“ (ФОТО) – ММС
ММС

Објавено на: 08/1/18 1:16 PM

Сергеј ја покажа својата „девојка од 100 милиони долари“ (ФОТО)

Фудбалерот на Лацио, Сергеј Милинковиќ-Савиќ го поминува своето време со својата преубава девојка, додека уште не е познато дали ќе остане во клубот од Рим или не.

Милинковиќ-Савиќ во претходниот период се поврзуваше со многу клубови, но дефинитивно во „сенка“ го фрли неговата девојка Наталија Илиќ.

https://www.instagram.com/p/Blh7wfugmwI/?taken-by=sergej___21

https://www.instagram.com/p/Bl5ds9PBaWr/?taken-by=natalijaaa_ilic

https://www.instagram.com/p/Bl5hTPklipe/?taken-by=football_wagss_

 

 

Преземено од:supersport.mk