Сопругата на Домагој Вида со сексапил ги „пали“ социјалните мрежи – ММС
ММС

Објавено на: 07/9/18 11:10 AM

Сопругата на Домагој Вида со сексапил ги „пали“ социјалните мрежи

Сопругата на хрватскиот фудбалер и бивша прва убавица на Хрватска, Ивана Вида (екс Гугиќ) страсно навиваше за „Коцкестите“ на четвртфиналниот дуел на Хрватска со домаќинот на Светското првенство.

https://www.instagram.com/p/Bk8FNjWl1EA/?utm_source=ig_embed

Ивана во Русија стигна пред овој натпревар на Хрватска, а со неа го носеше и синчето Давид, кој во саботата му се придружи на тато Домагој после четвртфиналето.

https://www.instagram.com/p/Bk8FWNfFVc2/?utm_source=ig_embed

Атрактивната Ивана е активна на Инстаграм, каде деновиве распали со навивачки и провокативни фотографии како поддршка на хрватската репрезентација.

https://www.instagram.com/p/BksJkyblrr2/?utm_source=ig_embed

Домагој и Ивана се венчаа минатата година во Умаг, кога со брак ја крунизсаа нивната четиригодишна врска.

 

https://www.instagram.com/p/BkGdEKVlYW7/?utm_source=ig_embed

 

 

Превземено од: sportski