(Видео +18) Журка на сплав во Белград како порно филм- Србите згрозени – ММС
ММС

Објавено на: 10/6/20 9:28 PM

(Видео +18) Журка на сплав во Белград како порно филм- Србите згрозени

На социјалните мрежи се појави видео од журка во белградски сплав, за кое бруи цела Србија. Девојче провокативно танцува во црна маица, а потоа во еден момент ја спушта маицата, и сите погледи вперени во нејзините бујни гради. Девојчето продолжи да игра без маица, некои дури се обидоа да ја допрат.

Снимката каде без срам и непријатност таа танцува во ритамот на музиката ја подели јавноста во Србија на оние кои се воодушевени и на згрозени, како и да се прашуваат дали ова стана слика и прилика на сите сплавови во главниот град или оваа снимка е единствена.

Извор: kurir.rs